Competitie 2021

Klik hier voor een overzicht van de speeldagen.

Vrijdag Avond

Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse (gem. 16,38) - KADOELEN 1
Marloes Wijnekus (V, 29914434)
Joris Evendik (M, 16694422)
Willem Wulms (M, 35047763)
Marit Klaassen (V, (26278235)
Murley Coen (M, 14883228)
Inge Verwoerd (V, 18335012)
Nadia Vriend (V, 28573242)
Uitslagen en standen 

Heren Dubbel 17+ 3e klasse (gem. 15,96) - KADOELEN 1
Justin Karten (M, 36398497)
Jorick Vermeij (M, 36599271)
Sjoerd Kok (M, 36619566)
Emiel Kruiswijk (M, 36599298) 
Uitslagen en standen

Dames Dubbel 17+ 3e klasse (gem. 15,49) - KADOELEN 1
Marieke Lever (V, 29014883)
Pauline Koerselman (V, 12866342)
Sandra Perquin (V, 29076145)
Floor Ligthart (V, 30418003)
Uitslagen en standen 

Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse (gem. 16,38) - KADOELEN 2
Tino Pattipilohy (M, 28534573)
Indra Azir (M, 15128377)
May-Ling Tio (V, 25838857)
Eljo de Galan (V, 28742788)
Uitslagen en standen  

Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse (gem. 16,38) - KADOELEN 3
Herbert Ormel (M, 24429503)
Marc Römer (M, 26075520)
Joris Cavelaars (M, 28840704)
Rene Poelwijk (M, 36518034)
Paul Bekker (36056138)
Isabel Nabuurs (V, 30215730)
Esther Eggersman (V, 31892019)
Yolanda van Dungen (V, 28923529) 
Channa van der Moolen (V, 35269758)
Uitslagen en standen   

Zaterdag

Heren 17+ 4e klasse (gem. 13,43) - KADOELEN 1
Allard Detiger (M, 25234692)
Minco Eggersman (M, 22054766)
Laurens Verspeek (M, 19232284)
Daniel Overste (M, 25194860)
Uitslagen en standen 

Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse (gem. 15,51) - KADOELEN 1
Carola Koppedraaijer (V, 13923552)
Piet de Boer (M, 13585681)
Annelies van Wouden-de Waart (V, 14883260)
Erik Hertroys (M, 12112542)
Dennis Coetsier (M, 35184116)
Uitslagen en standen 

Zondag

Heren 7e klasse (gem. 13,01) - KADOELEN 1 
Ruben Peters (M, 36949914)
Han Geluk (M, 36513571)
Simon Knop (M, 23082410)
Remco Haring (M, 24189685)
Tycho Dekkers (M, 31442099)
Maroun Nader (M, 17666899)
Boris Peters (M, 18109330)
Uitslagen en standen 

Heren 7e klasse (gem. 15,32) - KADOELEN 2
Cees Mout (M, 31509584)
Harold van Beek (M, 35042990)
René Kroone (M, 35212489)
Stephan Brigitha (M, 15207560)
Enrique van Bochove (M, 36126616)
Uitslagen en standen 

Heren 7e klasse (gem. 15,32) - KADOELEN 3
Sander van Grootheest (M, 35164816)
Arild Geugjes (M, 36418129)
Thijs van den Brink (M, 24321850)
Matthijs Kuiper (M, 36358916)
Vincent Uzcudun (M, 36526371)
Ynte Bakhuizen (24123889)
Thijs Hogenboom (16079868)
Timo Maas (24016659)
Merijn van den Heuvel (35458623)
Tim Embrechts (137097980)
Uitslagen en standen 

Dames Dubbel 1e klasse (gem. 15,27) - KADOELEN 1
Rosalie van Es (V, 13521705)
Mechteld Westen (V, 10012346)
Ilse Janssen (V, 18718345)
Eva Verkade (V, 31510906)
Ilonka Overwater (V, 16218523)
Esther Bos (V, 36518026) 
Uitslagen en standen

Dames Dubbel 3e klasse (gem. 17,56) - KADOELEN 2
Marjolein van Dijk (V, 21583595)
Petra Visscher (V, 16689763)
Mascha De Vries (V, 22300783)
Gerda de Graaf (V, 13870386)
Uitslagen en standen 

Dames Dubbel 3e klasse (gem. 17,56) - KADOELEN 3
Pien Roeland (V, 15665682)
Mira Ghobreyal-Sadik (V, 36462675)
Chuan Ju Lin (V, 36371718)
Jorien Brouwer (V, 29250994)
Kristel Asma (V, 31509517)
Irene Gijzen (V, 35268395)
Astrid Bouwmeester (V, 20738811)
Julian Terpstra (V, 17196043)
Uitslagen en standen 

Gemengd 35+ 3e klasse (gem. 15,43) - KADOELEN 1
Nancy Lagerburg (V, 31510868)
Tim Lagerburg (M, 31747094)
Nico Duikersloot (M, 28471733)
Brigitte Duikersloot (V, 28471725)
Chris Cramer (M, 14934213) 
Uitslagen en standen

Gemengd 13 t/m 17 jaar
2e klasse (gem. 15,5 of hoger) - KADOELEN 1
Matea Eggersman (M, 30424496)
Kristan Eggersman (M, 30424518)
Deborah Tesfai (V, 35756330)
Uitslagen en standen       

Jongens 13 t/m 17 jaar 2e klasse (gem. 15,5 of hoger) - KADOELEN 1
Jesse van Bokhorst (M, 31329136)
Tom Loeffen (M, 30529689)
Luca Nguyen (M, 31001386)
Jahn Berkhout (M, 31284221) 
Uitslagen en standen

speeldata-knltb-competitie-2021.pdf