Teams '22

Donderdagavond Dames 8&9
Ruby Bos, captain
Leonie Baks
Dominique Luycks
Natasja Heinis
Eva Wttewaall
Floor Molenaar
Planning, uitslagen en standen

Donderdagavond Dames 8&9
Martine van Duyn, captain
Elke Hiddink
Femke de Groot
Marije van Roon
Janet Kampen
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Gemengd Dubbels
Marloes Wijnekus, captain
Murley Coen
Joris Evendik
Marit Klaassen
Nadia Vriend **
Willem Wulms **
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Gemengd Dubbels
Tino Pattipilohy, captain
Eljo de Galan
Jingyi Liang*
Indra Azir
Daan Hermelink
Jonneke Molier
May Ling Tio, reserve **
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Gemengd Dubbels
Joris Cavelaars, captain
Channa van der Moolen
Isabel Nabuurs
Yolanda van Dungen
Esther Eggersman
Arno Schans
Paul Bekker
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Gemengd Dubbels
Roos van der Ploeg, captain
Dirk Royaards
Judith Murczak
Tessa Pals
Rudi Gielen
Doutzen Wierda
Robbie Tiesinga
Ingrid van Oort
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Dames Dubbels
Marieke Lever, captain
Floor Ligthart
Sandra Perquin
Pauline Koerselman
Charlotte Taffijn
Mirjam van der Wees
Planning, uitslagen en standen  

Vrijdagavond Dames Dubbels
Astrid bouwmeester, captain
Shira Moos
Ineke Caubo
Noortje Jans
Anne Conijn
Julian Terpstra, vaste invaller **
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Dames Dubbels
Elvira Ros, captain
Caroline Fierant
Iza Dijk
Melanie de Winter
Miranda Tebbens
Margriet van der Sluis
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Dames Dubbels
Michelle Klunder, captain
Liesbeth Schoorlemmer
Vianda Hoetink
Nathalie van Loon
Geeske ten Wolde
Freya Brown
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Heren Dubbel
Dick van Male, captain
Justin Karten
Arjan Toet
Emiel Kruiswijk
Jorick Vermij
Philip Brink
Planning, uitslagen en standen

Vrijdagavond Heren Dubbel
Jeroen Vogel, captain
Ivo Frankort
Vincent Beekman
Roland Borst
Caspar van Eijk
Pancras Dijk
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Heren
Bob Dobbelstein, captain
Minco Eggersman
Laurens Verspeek
Daniel Overste
Alessandro Martis
Sameer Safaya
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Heren
Olaf Bakkes, captain
Gino Kleisen
Georgios Liontakis
Marco Soto Regalado
Lodewijk Bleijerveld
Jesse Jörg
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Heren
Joost Ruiter, captain
Orjan Ohlsen
Casper Hoes
Floris Weller
Josh Krop
Lodewijk van den Biesen, invaller **
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Dames Dubbels
Monique Bakhuyzen, captain
Yvonne de Kort
Demi de Kort
Barbara Lens
Astrid Harryson
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Dames Dubbels
Djoeke Goeman Oost, captain
Floor Wisselink
Winny Pepping
Anke Teunissen
Rosalie de Best
Planning, uitslagen en standen

Zaterdag Gemengd Dubbels
Carola Koppedraaijer, captain
Annelies van Wouden
Dennis Coetsier
René Kroone
Planning, uitslagen en standen

Zondag Dames Dubbels
Marjolein van Dijk, captain 
Petra Visscher 
Mascha de Vries
Inge Verwoerd 
Monique Klaasen-Bos
Planning, uitslagen en standen

Zondag Dames Dubbels
Esther Bos, captain
Ilse Janssen
Mechteld Westen
Ilonka Overwater
Eva Verkade
Liselot Jonker
Rosalie van Es
Planning, uitslagen en standen

Zondag Dames
Niki Klop, captain
Pien Roeland
Mira Ghobreyal-Sadik
Chuan Ju Lin
Irene Gijzen
Rosanne Eijsink
Jingyi Liang*
Planning, uitslagen en standen

Zondag Heren
Vincent Uzcudun, captain
Bas Gerzon
Sjoerd Kok
Merijn van den Heuvel
Cedriek Krijkamp
Martijn Zwennes
Planning, uitslagen en standen

Zondag Heren
Sander van Grootheest, captain
Arild Geultjes
Thijs van de Brink 
Thijs Hogenboom
Tim Embrechts
Matthijs Kuiper
Planning, uitslagen en standen

Zondag Heren
Ruben Peters, captain
Tycho Dekkers
Maroun Nader
Han Geluk
Simon Knop
Frank Rengenhart
Boris Peters
Planning, uitslagen en standen

Zondag Heren 35+
Cees Mout, captain
Stephan Brighitha
Harold van Beek
Jochem van den Berg, invaller **
Planning, uitslagen en standen

Zondag Heren
Lars Trim, captain
Maarten Verhoeven
René Poelwijk
Marc Römer
Wouter de Ruiter (reservespeler)
Timo Maas (reservespeler)
Joost Segers (reservespeler)
Herbert Ormel (reservespeler)
Planning, uitslagen en standen

Zondag jongens t/m 17 geel
Jesse van Bokhorst, captain
Tom Loeffen
Luca Nguyen
Matea Eggersman
Planning, uitslagen en standen